SkyRes Mieszkania to spory fragmnet naprawdę prestiżowej inwestycji nazwanej kompleks biurowo-mieszkaniowy SkyRes.

Piękna lokalizacja w zasadzie w ścisłym centrum Rzeszowa jest wprost idealna dla klientów uwielbiających wielkomiejski styl życia.

Nowoczesny design budynków, dobry standard wykończeń, garaże w podziemiach

sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób. Wśród nieco ponad 300 lokali mieszkalnych znajdujących się na 19 piętrach są tak niewielkie mieszkanka dwupokojowe, jak i ogromne apartamenty położone na najwyższych piętrach, z wspaniałym widokiem na miasto.

Kompleks SkyRes znajduje się między ul. Lubelską, i ulicą Warszawską, w zdecydowanym centrum miasta. Z tego miejsca wszędzie da się dotrzeć pieszo – do najbardziej znanej galerii handlowej w Rzeszowie, teatrów, kompleksów o sportowym charakterze, klubów, restauracji. Zaledwie kilka minut będzie zajmować dojechanie do autostrady A4, a kilkanaście do Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka.

Lokale mieszkalne SkyRes to również doskonała inwestycja. Budowane są bowiem bezpośrednio przy budynku biurowym SkyRes Warszawska, pierwszym tego typu obiekcie o dużej powierzchni klasy A na terenie Rzeszowa. Własne biura posiadają tutaj innowacyjne firmy i zagraniczne korporacje chociażby PwC, Deloitte. W planach zaś jest już kolejny biurowiec SkyRes Lubelska (mniej więcej. 17 tyś m2 ).

Kompleks SkyRes zapewnia luksusowy adres oraz ostatnia szansa zakupu mieszkanka w tak dobrej lokalizacji.